Na rynku finansowym obecnie każda firma, która chce zaistnieć musi starać się o wprowadzenie różnorakich promocji. Sytuacja wygląda niestety tak, że istnieje wiele banków, ale walcząc o klienta tak naprawdę praktycznie nie przygotowują jakichś wybitnych propozycji. Dlatego niestety w dużej mierze trudno obecnie szukać dobrej lokaty czy też propozycji konta bankowe. W zdecydowanej większości przypadków okazuje się, że oprocentowanie jest na minimalnym poziomie, który praktycznie jest w ogóle nie opłacalny, gdy posiada się małe środki jako wkład. Niestety bardzo często taka inwestycja to zamrażanie pieniędzy, które mija się z celem, ponieważ w ogóle nie mogą one na siebie pracować. Jeśli więc chcemy szukać dla siebie jakieś interesującej propozycji należy zwracać uwagę na różnorakie promocje, które mają sprawić, że lokata czy oferta konta bankowego będzie dla klienta ciekawsza i bardziej korzystna. W tym względzie interesującą ofertę po raz kolejny ma już dla nas Toyota Bank.

Super Duet od Toyota Bank

Pierwsza runda Super Duetu oferowanego przez Toyota Bank przypadła na okres wiosenny. Okazało się, że ta promocja naprawdę cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów i była uznana, za naprawdę bardzo dobrą propozycję, dlatego pojawia się kolejna edycja. Jest to promocja przeznaczona dla osób, które chcą uzyskać dodatkowe 140 złotych w przypadku prowadzenia lokaty w Toyota Bank. Oczywiście fajnie otrzymać dodatkowo 140 złotych, ale nie będą to pieniądze za darmo. Trzeba spełnić kilka ściśle opisanych przez Bank warunków i tylko po ich wypełnieniu można oczekiwać, że pieniądze pojawią się na koncie.

Warunki, pozwalające uzyskać te dodatkowe pieniądze będą następujące:

  • z tej promocji będzie mogła skorzystać jedynie taka osoba, która do tej pory nie posiada konta Jedynego w Toyota Bank oraz nie ma rozciągniętego przynajmniej na okres 80 dni planu depozytowego, lub też depozytu plus na okres 6 miesięcy
  • przy zakładaniu lokaty należy jednocześnie zdecydować się na założenie konta Jedynego w Toyota Bank, tak że tworzy się ten Super Duet z planem depozytowym oraz Depozytem plus z nazwy promocji. Niestety jest to konto płatne 2,49 miesięcznie i jeśli chce się takiej opłaty unikać to należy płacić przynajmniej 400 złotych kartą w każdym miesiącu
  • bank określa również minimalny wkład dla takiej lokaty. Należy tam umieścić osiem tysięcy złotych i środki muszą być tam ulokowane przynajmniej na okres 80 dni w przypadku planu depozytowego oraz 6 miesięcy w przypadku Depozytu plus. Do pierwszej formy trzeba wpłacić minimum 3 tysiące a do tej drugiej minimum 5 tysięcy złotych.


Jeśli chce się uzyskać te dodatkowe środki należy się zarejestrować w na stronie promocji Toyota Bank do dnia 18 sierpnia bieżącego roku. Następnie będzie trzeba przez stosowny formularz przygotować konto Jedyne a kolejno w okresach ściśle określonych w regulaminie założyć plan depozytowy oraz Depozyt Plus. Na plan depozytowy mamy 14 dni od momentu założenia konta, natomiast na Depozyt Plus w ciągu 30 dni od momentu przygotowania Planu Depozytowego. Następnie należy przez określony okres 80 dni i 4 miesięcy utrzymać środki na obu tych formach oszczędnościowych i dopiero po tym okresie w dniu 18.02.2016 roku skontaktuje się z nami bank, który powinien nas poinformować o tym, że naliczona nam zostanie premia z promocji Super Duet. Promocja wydaje się być naprawdę interesująca i można się skusić na to, by z niej skorzystać. Jak to się mawia 140 złotych piechotą nie chodzi i zawsze takie środki będzie można jakoś sobie spożytkować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here