Less Mess Storage w Krakowie – kiedy otwarcie drugiego obiektu?

Less Mess Storage to polsko-czeska firma, oferująca usługę tzw. self storage, czyli najmu magazynów samoobsługowych. Dzięki temu każdy, kto nie ma dostępnej przestrzeni na meble, wyposażenie czy chociażby firmowe dokumenty, może wybrać dla siebie pomieszczenie, gdzie wszystkie przedmioty będą przechowywane z zachowaniem wszelkich kwestii bezpieczeństwa. W Polsce jak do tej pory znajduje się kilka punktów należących do Less Mess Storage, a ponieważ tak wynajmowane magazyny zdobywają coraz więcej klientów, już wkrótce zostanie otwarty nowy. Będzie to druga lokalizacja dla mieszkańców Krakowa i okolic. Więcej na stronie https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/.

Less Mess Storage Kraków – gdzie możemy znaleźć?

Jak dotąd osoby zamieszkujące powiat krakowski z punktu self storage mogli korzystać w Kryspinowie. Jego otwarcie nastąpiło w kwietniu 2018 roku. Jak widać nie musiało upłynąć dużo czasu, by firma Less Mess Storage podjęła decyzję o wybudowaniu drugiej lokalizacji. Tym razem magazyny samoobsługowe będziemy mogli znaleźć w Modlniczce (ulica Willowa 99). Ten punkt będzie najprawdopodobniej dostępny od listopada 2019 roku. Już teraz można założyć, że nie będzie to jedyny obiekt należący do Less Mess Storage w pobliżu Krakowa. Coraz większa liczba klientów oraz wzmożone zapotrzebowanie na przestrzeń do przechowywania sprawiają, że takie usługi są znacznie częściej wykorzystywane.

W budowie jest także drugi punkt w Poznaniu, który będzie położony przy ulicy Dąbrowskiego 550. Dołączy on do pierwszego poznańskiego Less Mess Storage (ulica Ostrowska 515), dostępnego od stycznia tego roku. Podobnych punktów możemy szukać również w Trójmieście, a także we Wrocławiu oraz w Warszawie. Wiele wskazuje na to, że kolejne miejsca z usługą self storage zaczną powstawać coraz częściej i zaledwie za kilka lat Polacy z różnych części kraju będą mogli korzystać z takiej formy magazynowania.

Dlaczego warto korzystać z Less Mess Storage?

Self Storage jest jeszcze dość nowym rozwiązaniem na terenie Polski, jednak bardzo ciepło przyjętym. To dlatego wzrasta zainteresowanie wynajmem magazynów samoobsługowych. Nie da się ukryć, że w tym przypadku przechowywanie jest bardzo proste. Dostępne pomieszczenia mogą mieć od 0,5 do 15,5 m² (istnieją też większe), dlatego sami dopasowujemy wielkość magazynu do naszych potrzeb. Nie ma też większych ograniczeń pod względem rodzaju przedmiotów, które chcemy tam umieścić. Możemy zatem skorzystać z self storage w przypadku, gdy półki uginają nam się od biznesowych dokumentów, a ponieważ nie musimy mieć ich ciągle pod ręką, możemy przewieźć je do innego miejsca. Równie dobrze możemy też wstawić tam meble bądź sprzęt, z którego aktualnie nie korzystamy.

Less Mess Storage gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Indywidualny kod dostępu do magazynu sprawia, że tylko klient może wejść do środka. Obiekt wyposażony jest w całodobowy monitoring i alarm, dlatego nawet najcenniejsze urządzenia są ściśle chronione. Ponadto we wnętrzu magazynów panują odpowiednie warunki, tak by nic nie zostało uszkodzone. Innowacyjne systemy wentylacyjne pozwalają na utrzymanie właściwej temperatury, z kolei wykorzystywane do pozyskiwania energii panele słoneczne są w stu procentach bezpieczne dla środowiska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here