Oryginalny case na smartfona dla studenta

0
3428

Globalizacja stała się czymś, czego sam nie do końca potrafię zrozumieć. Z pewnością nie zrozumieją tego moi rodzice, o dziadkach nie wspominając. Jednak trudno mi sobie wyobrazić, że miałbym przestać korzystać z dobrodziejstw takich jak komputer, czy telefon komórkowy. Obecnie jednak łączę obydwa te urządzenia – kupiłem smartfona, dzięki któremu mogę bezpiecznie spędzać czas i rozwijać swoje zainteresowania. Ten sprzęt charakteryzują wysokie parametry – od obdarzonego pixelami aparatu i kamery, poprzez wysokiej jakości odtwarzacz muzyczny z możliwościami tworzenia własnych playlist, aż po pożyteczne aplikacje, takie jak mapy z nawigacją, czy szybka poczta mailowa. Mogę też bez problemu rozmawiać z moimi znajomymi za pośrednictwem poszczególnych komunikatorów i mediów społecznościowych. Jest to dla mnie również okazja do rozwijania swoich pasji. Pobrałem już wiele aplikacji, dzięki którym jestem w stanie uczyć się języków obcych, a także czytać artykuły z całego świata.

Bezpieczeństwo w smartfonie

Jednak, żeby móc się prawdziwie cieszyć się smartfonem, powinienem zadbać, aby był on maksymalnie bezpieczny. Dlatego w pierwszej kolejności muszę zwrócić uwagę na moje ruchy, a także na to, gdzie kładę sprzęt. Powinien być widoczny i nie znajdować się w takim miejscu, że przez przypadek będę go zrzucał na podłogę. Wtedy jest się bowiem w stanie porządnie uszkodzić, a co za tym idzie – może utracić pewne istotne „funkcje życiowe”. Żeby jednak polepszyć bezpieczeństwo smartfona, zainwestowałem w odpowiednie etui.

Właściwą ofertę znalazłem na https://caseroom.pl/. Tutaj mogłem zrobić swój własny projekt takiego urządzenia i wybrać case spośród 150 urządzeń. Było to zdecydowanie przydatne narzędzie, ponieważ bardzo lubię wytężyć swoją wyobraźnię i cieszą mnie akcesoria łączące estetykę z funkcjonalnością. Do tego na wspomnianej stronie mogłem zlecić wykonanie projektu ze swoim imieniem. Unikalny kreator, dzięki któremu można dopasować swoje wzory, stał się dla mnie zbawieniem. Ważne jest też, że oferta była dopasowana do różnych modeli smartfonów, a także pod kątem preferencji różnych klientów. Można wybierać między pokrowcami dla kobiet i tymi dla mężczyzn.

Etui i jego funkcjonalność

Etui jednak powinno spełniać przede wszystkim funkcje zabezpieczające. Caseroom oferuje m.in. wodoodporne etui, dzięki czemu nie będą nam straszne morskie fale, jak i nurty rzeczne. Podczas wyjazdu nad Ocean Atlantycki, mogłem korzystać też z ekranu dotykowego pod wodą. Są także pokrowce pozwalające na ochronę przed słońcem – mimo wszystko warto zadbać, aby nie był on narażony na działanie słońca. Najczęstszymi uszkodzeniami są jednak zarysowania. Dzięki etui od Caseroom mogłem być spokojny, że nawet najmniejsze rysy nie pojawią się na szybce. Ponadto, nowoczesny sprzęt ma też specjalne funkcje pozwalające zlokalizować urządzenie na stronie producenta. Są tu również dostępne inne gadżety – np. breloczek, który okazał się przydatny dla mojego smartfona marki Lumia. Podpiąłem go pod klucze, żeby wiedzieć, że mam go cały czas ze sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here