Prezent na obronę

Obrona pracy inżynierskiej, licencjackiej, magisterskiej czy doktorskiej to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego studenta. Po wielu latach zmagań, nauki do egzaminów i stresu przychodzi czas, w którym można wreszcie podsumować swoją przygodę i oficjalnie rozpocząć dorosłe życie na rynku pracy. Nawet jeśli sami broniliśmy się wiele lat temu, wielu z nas z pewnością nadal pamięta towarzyszące nam wówczas emocje i radość po otrzymaniu dyplomu. Warto przywołać te uczucia raz jeszcze i wykorzystać je podczas poszukiwania idealnego prezentu na obronę dla bliskich lub przyjaciół.

Niech taki podarunek będzie nie tylko symbolem rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, ale również niepowtarzalną okazją do spełnienia marzeń. Pomogą w tym propozycje upominków prosto z Katalogu Marzeń, wśród których znajdziesz coś dla miłośnika adrenaliny, fana książek, a nawet zapalonych podróżników. Sprawdź nasze propozycje na prezent na obronę i wywołaj uśmiech na twarzy świeżo upieczonego absolwenta studiów wyższych. Artykuł inspirowany: https://katalogmarzen.pl/pl/blog-co-na-prezent-na-obrone

Prezent na obronę doktoratu – relaks

W zapewnieniu świeżo upieczonemu doktorowi odpoczynku pomoże na przykład prezent na obronę doktoratu w formie masażu sportowego. Dogłębnie zrelaksowane mięśnie i tkanki, rozluźnione ciało, a do tego umysł, który pod opieką wykwalifikowanego masażysty zyskuje szansę na złapanie dystansu do nawet najtrudniejszych spraw z życia codziennego – oto co czeka na każdego, kto postanowi zrealizować voucher prezentowy i odwiedzić jeden z najlepszych gabinetów masażu w Polsce.

Chcącym poszaleć na świeżym powietrzu polecamy natomiast prezent na obronę doktoratu w postaci dnia w parku przygód. Dziesiątki szlaków pełnych trudniejszych i łatwiejszych przeszkód, tyrolki, linowe siatki, których nie powstydziłby się nawet super bohater… W łódzkim, olsztyńskim lub trójmiejskim parku przygód doskonale będzie się bawił każdy, kto zapragnie odnaleźć w sobie wewnętrzne dziecko. A czy może być ku temu lepsza okazja niż otrzymany od najbliższych prezent na obronę doktoratu?

Szukasz prezentu dla magistra? Postaw na szalone świętowanie!

Obrona pracy magisterskiej wymaga specjalnej oprawy i świętowania w gronie przyjaciół i rodziny. Jeśli chcesz podarować absolwentowi prezent, dzięki któremu wzniesie toast za swój sukces i ciężką pracę – doskonale sprawdzi się voucher na kurs kiperski lub zajęcia pt. „Zostań piwowarem”. Pod okiem znawcy chmielowego trunku obdarowany pozna tajniki warzenia i serwowania piwa, nauczy się dobierać je do poszczególnych posiłków i odkryje kilka niezwykłych faktów z jego wieloletniej historii.

Innym pomysłem na prezent dla magistra będzie bajkowy lot samolotem nad Trójmiastem. Początek zawodowej kariery to chwila, w której warto rozwinąć skrzydła i spojrzeć na pewne rzeczy z całkiem nowej perspektywy. Pomoże w tym właśnie oderwanie się od ziemi i rejs na pokładzie niewielkiego dwuskrzydłowca. Przed startem uczestnik lotu weźmie udział w krótkim, obowiązkowym szkoleniu, dzięki czemu powietrzna przygoda być może stanie się początkiem wieloletniej pasji – a, kto wie, może nawet sposobem na życie?

Idealny prezent z okazji obrony licencjatu? Słodka podróż!

 

Prezent na obronę doktoratu

Słodkie podarunki cieszą każdego, bez względu na wiek. Promotor i recenzent otrzymają w dniu egzaminu licencjackiego bombonierki, ale absolwentowi studiów pierwszego stopnia możesz podarować coś znacznie mniej oczywistego. Udział w warsztatach cukierkowych będzie świetną propozycją prezentu z okazji obrony licencjatu dla dziewczyny i chłopaka, a profesjonalny kurs baristy z pewnością docenią wszyscy studenci, którym w tworzeniu pracy licencjackiej towarzyszyły dziesiątki litrów czarnego, aromatycznego napoju.

Równie smakowitym prezentem z okazji obrony licencjatu jest otwarty kurs gotowania, podczas którego można odkryć swoje ukryte talenty i pasje. Desery, dania główne, przystawki – początkujących kucharzy ogranicza tylko wyobraźnia! Taki podarunek wręczony po obronie pracy licencjackiej to strzał w dziesiątkę!

Kilka pomysłów na podarunek na obronę dla inżyniera

Praca inżynierska to zwieńczenie pierwszego etapu kariery naukowej na studiach technicznych. 2,5 roku przygotowania do egzaminu, odpowiedź na najbardziej skomplikowane pytania i wreszcie oczekiwanie na werdykt komisji z pewnością przysparza przyszłemu inżynierowi wiele stresu, dlatego zaraz po zakończeniu oficjalnej części obrony warto zagwarantować mu doskonałą zabawę. Nauka tańca towarzyskiego będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym, a taki prezent spodoba się zarówno dziewczynom, jak i chłopakom kochającym muzykę.

Innym pomysłem na prezent z okazji brony dla inżyniera może być voucher na tatuaż artystyczny. Wybrany wówczas symbol będzie przypominał obdarowanemu o tym ważnym dniu, jakim była obrona dyplomu, a przeżyte wówczas emocje pozostaną z nim przez całe życie.

Garść inspiracji prezentowych na obronę dla dziewczyny

Wybierając prezent na obronę pracy magisterskiej dla córki, kieruj się sercem. Niech podarunek będzie wyjątkowy i pozwoli jej rozwijać swoje zainteresowania. Może zdecydujesz się na prezent na obronę dla dziewczyny w formie udziału w warsztatach fotograficznych? Wybór należy do Ciebie! Kreatywnych pomysłów na prezent na obronę magisterską dla dziewczyny w Katalogu Marzeń nie brakuje: https://katalogmarzen.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here