Chyba każdy już zna markę CupSell.pl. Jeśli tak nie jest to zapraszam do krótkiej prezentacji tej firmy, która pozwala swoim użytkownikom zarabiać realne pieniądze. O serwisie dowiedziałem się kilka miesięcy temu, gdy szukałem sposobów na zarabianie pieniędzy przez Internet. W sumie w dalszym ciągu dziwną czynnością wydaje mi się zarabianie na koszulkach, ale przeczytałem kilka blogów osób, które zarabiają lub zarabiały w ten sposób (np. ten czy ten).

Jak zarabiać na CupSell.pl?

Na początku warto zaznaczyć, że zarabiać na CupSell.pl może dosłownie każdy. Wystarczy się zarejestrować w serwisie i założyć własny sklep internetowy. Można to zrobić całkowicie za darmo. Teraz wystarczy dodać swoje wzory na koszulki i ustalić własną marżę na produkt. Jeśli ustawisz marżę w wysokości 5 zł, to jeśli sprzedasz 100 sztuk koszulek, zarobisz 500 zł. Proste, prawda?

Ja swój sklep założyłem 2 miesiące temu i od tamtej pory dodaję jeden wzór na tydzień do sklepu z marżą 10 zł. Nie będę dokładnie podawał adresu, aby nie robić sobie konkurencji, ale tematyka to motoryzacja. Sprzedaję tygodniowo około 9-10 sztuk. Czyli mój przychód TYGODNIOWY wynosi średnio 100 zł. Niby nic, ale tak na prawdę nic nie robię. Mam tylko swój fanpage motoryzacyjny, który promuję i umieszczam tam wartościowe treści. Tylko tyle wystarczy, aby nakręcić sprzedaż w moim sklepie na CupSell.pl.

Wypłata pieniędzy

Z tego co zdążyłem się zorientować to zgromadzone środki można wykorzystać na dwa sposoby:

 1. wypłata (przelew na konto)
 2. wymiana na koszulki czy inne produkty

Nie ukrywam, że jestem nastawiony na zarobek, więc postanowiłem, że będę zbierał po 1000 zł i wtedy wypłacał pieniądze. Obecnie na koncie posiadam 80 zł, więc kolejna wypłata za około dwa miesiące.

Zapraszam do rejestrowania się na kapslu z mojego linka partnerskiego. Dzięki temu ja zarobię nieco pieniędzy, które przeznaczę na utrzymanie bloga student-zarabia.pl (cel mam taki, aby każdego roku koszta związane z blogowaniem [domena,hosting] były finansowane z umieszczonych reklam).

Masz konto na cupsell.pl? Jeśli tam zarabiasz i chcesz się pochwalić swoimi zarobkami to napisz komentarz.

>>> LINK DO REJESTRACJI W CUPSELL <<<

20 KOMENTARZE

 1. Szczerze mówiąc nie słyszałem o tym projekcie. Brzmi bardzo ciekawie. Ja całkiem nieźle sobie radzę, ale z rysunkiem, a nie grafiką komputerową. Czy możesz powiedzieć, w jakim formacie mają być dodawane te grafiki?

 2. Bardzo fajna sprawa, pomysły mam, tylko umiejętności graficznych brak. Chyba że założę sobie dla hecy takie coś z kumplem, który ogarnia takie sprawy, ale pomysły na grafiki to ja mam lepsze – nieskromnie stwierdzę 😛 Nie utrzymywałbym się z tego i tak, ale dodatkowy grosz zawsze może wpaść.

 3. Moim zdaniem bardzo fajny sposób na zarabianie, ale dla grafika. Jeżeli ktoś ma takie umiejętności w obsłudze programów graficznych i takie wyczucie gustu, że ludzie będą to kupować, to zapewne może zarobić więcej na kilka innych sposobów.

 4. A jak to jest z na przykład logo jakiejś firmy lub używanymi przez nie ikonami czy mogę np wydrukować sobie na koszulce logo marki samochodu i nie musieć za to płacić?

  • Tego nie wiem – możesz skontaktować się z BOK cupsell.pl, myślę, że oni Ci odpowiedzą bez problemu.

   Moim zdaniem nie można, bo to może być zastrzeżony znak towarowy.

 5. Bardzo ciekawy projekt, dzięki za info. A czy paczki są oznakowane logiem cupsell.pl? Koszulki posiadają metki cupsell? Chodzi mi o to, czy można sprzedawać swoje koszulki, tak by budować własną markę, i klient nie wiedział że jesteśmy partnerem CupSell.pl

 6. Witam.Czyli jak założę sklep to czy będę musiała opłacać produkcję koszulek?I czy da radę przekazać pieniądze z koszulek na jakąś fundację(tylko tak żeby ona nie musiała płacić podatków?)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here