Przenośna drukarka do etykiet samoprzylepnych. Błyskawiczny druk etykiet w każdym miejscu

Może ułatwić pracę i oszczędzić czas – przenośna drukarka etykiet samoprzylepnych to praktyczne urządzenie, za pomocą którego można zaprojektować i wydrukować różne etykiety.

Drukarki etykiet – także w wersji przenośnej

Wydruk etykiet prowadzi się za pomocą drukarek. Można przygotowywać je na normalnych drukarkach biurowych, ale można wykorzystać też specjalne drukarki etykiet, które dostępne są zarówno w wersji stołowej, jak i przenośnej.

Przenośna drukarka do etykiet to kompaktowe urządzenie, które wykorzystuje termiczną lub termotransferową technikę druku w czerni lub w kolorze. Posiada klawiaturę, która pozwala na zaprojektowanie etykiety. Następnie można ją od razu wydrukować – także na papierze samoprzylepnym, by łatwo zaaplikować ją na nawierzchnię. W takich modelach stosuje się baterie albo akumulatory.

Jakie materiały można wydrukować na drukarce etykiet?

Mobilna, czyli przenośna drukarka do etykiet samoprzylepnych umożliwia przygotowanie wielu różnych materiałów o wszechstronnym zastosowaniu.

Drukarki etykiet służą do przygotowania:
– etykiet logistycznych
– metek
– cenówek
– etykiet produktowych
– etykiet inwentaryzujących
– etykiet do urządzeń
– etykiet do oznakowania mebli
– plomb gwarancyjnych

Dlaczego warto kupić własną drukarkę do etykiet?

To małe, niedrogie urządzenie ma wiele zalet. Przede wszystkim drukarka do etykiet samoprzylepnych to duże ułatwienie oraz oszczędność czasu wtedy, gdy trzeba przygotować etykiety. Można zrobić to wtedy za pomocą jednego urządzenia, które od razu wydrukuje je na papierze samoprzylepnym gotowym do użycia.

Za pomocą drukarek tego typu można także zredukować ryzyko błędów w pracy, przyspieszyć realizację obowiązków, usprawnić obsługę klientów, dlatego taki niewielki zakup może nieść ze sobą szereg korzyści.

Jak wybrać dobrą drukarkę do etykiet samoprzylepnych?

Aktualnie w sprzedaży dostępne są różne drukarki do etykiet samoprzylepnych. Przy zakupie odpowiedniego modelu warto spojrzeć na szerokość i rozdzielczość druku, szybkość pracy, a także na koszty materiałów eksploatacyjnych.

Podsumowując, zakupienie drukarki etykiet samoprzylepnych może być bardzo dobrym wyborem dla firm w wielu branżach – od handlu, przez gastronomię, a skończywszy na branży instalacyjnej. Taki gadżet przyda się też w domu!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Eticod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here