Niektóre osoby uważają, że coś takiego jak konto idealne nie istnieje. Zapewne mają rację, ponieważ standardy tylko rosną i żeby bank mógł okazać się naprawdę dobrym to nie wystarczy, że zaoferuje darmowe korzystanie bankomatów, czy bankowość elektroniczną. W zasadzie jakby nie patrzeć takie coś mamy w co drugim banku, więc nie jest to żadna ciekawa oferta. Dlatego też postanowiłem, że warto by było opisać tutaj konto, które przez wielu ekspertów jest oceniane jako najlepsze, czyli jakby nie patrzeć dzisiaj jest ono idealne. Samo konto, które mam tutaj Wam do zaprezentowania jest ciekawą propozycją z kilku względów. Przede wszystkim jest to konto oprocentowane, a nie jest to rachunek oszczędnościowy, a ponadto można tutaj zyskać naprawdę spory bonus i wygrać bardzo ciekawe nagrody. Sam konkurs rozpoczyna się 16 marca 2015 roku, a kończy się 15 kwietnia 2015 roku. Ponadto warto być świadomym, że jest to oferta limitowana, dlatego lepiej skorzystać z niej jak najszybciej, żeby potem się nie rozczarować.

Kto jest za to odpowiedzialny?
A no kwestia jest dosyć mało oczywista, ponieważ odpowiedzialnym za całą akcję jest Raiffeisen Bank, a to dosyć niecodzienne, gdyż rzadko kiedy można spotkać się w tym banku z jakimkolwiek ofertami promocyjnymi, a już nawet nie mówiąc o takiej, ciekawej promocji. Szczerze to powiem Wam, że jestem miło zaskoczony, zwłaszcza, że wcześniej nie byłem klientem tego banku i podejrzewam, że duża część z Was również nimi nie była.

Kliknij w ten link, aby przejść do promocji i zgarnąć gwarantowany bonus 65 zł!

Jak zdobyć bonus?
Wzięcie udziału w promocji i zarobienie 65 złotych będzie wymagało od Was kilku kwestii, a przede wszystkim będziecie musieli założyć konto w banku Raiffeisen korzystając ze specjalnego linka, jednak nie jest to takie zwykłe konto jakby się Wam mogło wydawać. Dla wszystkich studentów, którzy chcą zaoszczędzić jest to kwestia niezwykle istotna, ponieważ tutaj mamy do czynienia z kontem oprocentowanym na poziomie stopy referencyjnej NBP, a jak podaje bank na razie wynosi ona do 2%. Dlaczego napisałem do 2%? A no dlatego, że oprocentowanie jest zależne dokładnie od tego ile pieniędzy ulokujecie na koncie, a wysokość Waszej sumy będzie miała się do konta następująco:

0 PLN – 3000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,25 0,5%
3000,01 PLN – 10 000 PLN Stopa Referencyjna NBP x 0,75 1,5%
od 10 000, 01 PLN Stopa Referencyjna NBP x 1 2%

Mogłoby to w zasadzie niczym nie dziwić, gdyby nie fakt, że nie jest to konto oszczędnościowe, a oprocentowanie na poziomie 2% to naprawdę wysoka stawka jak na zwykłe konto, coraz więcej lokat i ROR’ów spada właśnie do takiego poziomu, więc jakby nie patrzeć jest to oferta niezwykle ciekawa.

Wracając jednak do kwestii bonusu to 55 złotych będziecie mogli w zasadzie otrzymać od razu, wystarczy, że założycie sobie to konto, jednak aby zdobyć kolejne 10 złotych, to będziecie musieli założyć lokatę oprocentowaną na 4%, na której będzie można ulokować do 10 tysięcy złotych, na okres 3 miesięcy. Wydaje mi się, że sama lokata również jest bardzo atrakcyjna jakby nie patrzeć, nawet do niedawna najlepsza 5% lokata od Idea Banku spadła do 4,5%, więc w zasadzie oferty porównywalne, a tutaj do tego dochodzi bonusik.

Zakładając konto (na które nie trzeba nic specjalnie wpłacać) i lokatę z minimalną kwotą 1000 zł do zgarnięcia jest łącznie 73,10 zł:
cb3-kalkulacja-zysku-min
źródło: blog Mateusza

Kliknij w ten link, aby przejść do promocji i zgarnąć gwarantowany bonus 65 zł!

Czy wszystko jest takie idealne?
Wszystko byłoby piękne i bezproblemowe, gdyby nie jeden w zasadzie mankament, a dokładniej to to, że konto nie jest tak całkowicie darmowe jakby mogło się to wydawać. Jak wejdziecie na stronę wymarzonego konta to zobaczycie, że wszędzie jest napis „0 złotych”, jednak wystarczy zobaczyć ile wynosi opłata za kartę i będzie widniał tam napis jak byk „3 złote”. Dla jednych na pewno będzie to coś złego, jednak z drugiej zaś strony jakby pomyśleć to wystarczy, że ulokuje się odpowiednią kwotę np. 7 tysięcy złotych, a już bez problemu można z samego oprocentowania, które oferuje konto opłacać kartę, a zresztą jak wiadomo zawsze można zdezaktywować kartę, lub w ogóle jej nie zamawiać.

Poza opłatami za kartę ma się tutaj jeszcze do czynienia z kilkoma kwestiami, za które trzeba płacić pieniądze, ale są to dosyć powszechne rzeczy, czyli wizytacja w banku, czy też wybieranie z bankomatów za granicą. Dlatego nadal jestem zdania, że konto jest naprawdę dobrym wyborem i każda osoba, która chciałaby coś zarobić, ulokować pieniądze i to naprawdę niskim wkładem własnym to myślę, że powinna zdecydować się na wybór właśnie tego konta. Takie promocje często się nie zdarzają, więc jeżeli coś się trafia to warto z tego skorzystać.

Konkurs dla opornych
Jeżeli nie przekonuje Was fakt, że jest to najlepsze konto dla osoby, która korzysta z bankowości elektronicznej, macie gwarantowany wysoki bonus i jest to nowa oferta na rynku to jest jeszcze jedna kwestia, o której warto wspomnieć, a jest nią konkurs z nagrodami. Jakie to są to nagrody, zapytacie, a powiem Wam, że dosyć ciekawe, ponieważ możecie wygrać:

  • Smartwatch LG
  • iPad Mini

Każda osoba, która chce wygrać te nagrody, musi zdawać sobie sprawę z warunków, a w regulaminie promocji można przeczytać:

Konkurs polega na wykonaniu przez Uczestnika, przedstawionego przez Organizatora na Stronie Konkursowej, zadania polegającego na przygotowaniu hasła reklamowego dla promocji Comperia Bonus („Praca Konkursowa”). Praca Konkursowa powinna być zamieszczona przez Uczestnika Konkursu na Stronie Konkursowej, w Panelu Klienta, w miejscu oznaczonym jako „Hasło reklamowe”. Ponadto, Uczestnik Konkursu udostępni swoją Pracę Konkursową na profilu społecznościowym Organizatora znajdującym się w serwisie facebook pod linkiem https://pl-pl.facebook.com/Comperia/. Długość hasła reklamowego stanowiącego Pracę Konkursową to maksymalnie 200 znaków ze spacjami.

Termin zakończenia tego konkursu jest taki sam jak całej promocji, czyli kończy się on z dniem 15 kwietnia 2015. Zwycięzcy nagród zostaną wyłonieni do 21 dni po zakończeniu promocji, a w ciągu 4 tygodni powinni już mieć swoje nagrody u siebie.

Moim zdaniem oferta jest naprawdę świetna i każdy powinien z niej skorzystać, zwłaszcza że jest to nowy produkt, o którym zapewne większość z Was nie słyszała, albo chociaż nie miała z nim do czynienia, a tutaj jest świetna okazja, aby to wreszcie zmienić. Na dzień dzisiejszy jestem zdania, (i nie tylko ja) że nie można znaleźć lepszej oferty na rynku. Sam już skorzystałem 🙂

Kliknij w ten link, aby przejść do promocji i zgarnąć gwarantowany bonus 65 zł!

2 KOMENTARZE

  1. Czy zawsze bedzie to 0zl ? Jezeli bede mial konto przez 2 lata to Bank gwarantuje ze nie bedzie na nim oplat ? Jezeli tak to przenosze konto z inteligo…

  2. Sorry, jeśli nie doczytałem, ale proszę powiedz mi jak to jest z ta lokatą po 3 miesiącach. Spada do 2% i limit 10tys znika?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here