Trafiła się kolejna okazja, która wczoraj dosłownie okrążyła blogi finansowe. Mowa o lokacie 5% („Lokata na start”) w Meritum Banku, która jest na tyle fajna, że za jej założenie otrzymuje się gwarantowaną premię 60 zł. Mówią, że student jest bardzo biedny (co jest oczywiście ironią), więc jako brat proponuję Wam założenie tej lokaty i wzbogacenie się o 66,75 zł przy zainwestowaniu jedynie 1000 zł.

Lokata na 5% z premią 55+5 zł i konkursem o 5x iPhone 6!

Akurat mi się kończą wakacje, a jak ostatnio zapowiadałem, nie próżnowałem – postanowiłem, że sprawdzę dogłębnie ofertę tej lokaty. Zapoznałem się z regulaminem, szczegółami oferty i wyszło mi, że:

 • lokata zakładana jest tylko na 2 miesiące (założysz ją tutaj)
 • oprocentowanie jest najlepsze na rynku, bo 5% rocznie
 • możemy wpłacić od tysiąca do 10 000 zł

Jeśli masz trochę wolnej gotówki i chciałbyś zgarnąć premię + odsetki to powinieneś koniecznie założyć lokatę. Trwa ona tylko 2 miesiące, a można powiedzieć, że dzięki niej będziesz zarabiać nawet złotówkę dziennie bez wykonywania żadnej pracy.

>> Lokatę 5% z gwarantowaną premią 55+5 zł w Meritum Banku założysz tutaj <<

Czas powiedzieć nieco o konkursie. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to każdy, kto założy lokatę na tej stronie ma szansę na wygranie jednego z pięciu iPhone’ów 6! Bardzo podoba mi się ten pomysł. Sam będę walczył o ten telefon!

W momencie, gdy zdecydujecie się na założenie lokaty, zostanie uruchomione konto bankowe (Proste Konto Osobiste) w Meritum Banku. O koncie tym nigdy nie miałem okazji pisać, więc zrobię to w tej chwili. Tutaj zasady są bardzo proste:

 1. konto za 0 zł (prowadzenie konta, wydanie i obsługa karty)
 2. przelewy krajowe za darmo
 3. wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce za 0 zł

Dla wielu z Was ta oferta może się okazać nieco „trudna” do zgryzienia, bo należy założyć lokatę i Proste Konto Osobiste, ale pragnę zaznaczyć, że jest ono w stu procentach darmowe i można z niego bez problemu zrezygnować po całej akcji promocyjnej.

Jak otrzymać premię 60 zł?

Należy przede wszystkim założyć lokatę w dniach od 24 września do 31 października korzystając z tej strony. Wspomnianą premię otrzymacie na rachunek bankowy w Meritum Banku (ten, który zostanie założony; przypominam – jego prowadzenie jest DARMOWE). Za samo założenie lokaty na 5% jest premia w wysokości 55 zł. Dodatkowego piątaka na piwo będzie można zgarnąć za zainstalowanie aplikacji mobilnej Meritum Banku i wykonanie jakiegokolwiek przelewu z jej pomocą. Lokatę założysz w 15 minut przez Internet – to także duży plus.

Popularność lokaty „Oferta na 5+”

Oferta pojawiła się dosłownie wczoraj i większość blogów podchwyciło temat na swoje blogi. Uważam, że jest to spowodowane głównie tym, że lokata, którą testowo nazwano „Oferta na 5+” jest na prawdę świetna. Nie ma lepszej lokaty na 2 miesiące, która daje tak wysoki zysk. Dla przypomnienia podam kwoty, które można zgarnąć za założenie lokaty w Meritum Banku:

 • dla lokaty na 1000 zł – 66,75 zł (odsetki + premia) – efektywne oprocentowanie wynosi 40,05%
 • dla lokaty na 10 000 zł – 127,50 zł (odsetki + premia) – efektywne oprocentowanie wynosi 7,65%

Haczyki i ważne informacje o lokacie

 • Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych klientów Meritum Banku
 • Wraz z lokatą zakładane jest Proste Konto Osobiste, które jest za darmo. To tutaj otrzymasz premię i odsetki.
 • Do 3 grudnia 2014 r. musisz utrzymać na lokacie lub koncie bankowym minimum 1000 zł. Ten warunek trzeba spełnić, aby do 24 grudnia otrzymać jednorazową premię 55 zł.
 • Dodatkowego piątaka otrzymasz za zainstalowanie appki i wykonanie przelewu z telefonu.
 • Jeden adres e-mail = ograniczenie na jedną lokatę. Jak zauważył Zaradny na swoim blogu w recenzji lokaty z bonusem Meritum Banku, można to obejść i w przypadku rodziny, można założyć lokaty na wiele adresów e-mail. Dzięki temu do zgarnięcia jest kilka premii.
 • Lokatę można założyć w 100% online.

Polecam założyć lokatę na 5%, bo rzeczywiście warto i daje ona realnie zarobić. Studencka okazja może się nie powtórzyć. Tysiąc złotych ulokowane na dwa miesiące to nie tak długo, a można zgarnąć nawet +120 zł! Ja lokatę założyłem w środę wieczorem i mam nadzieję, że i Wy dacie się skusić na dodatkowe pieniądze. W końcu, oferta jest limitowana i w każdej chwili może się zakończyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here