Wyjazd na wakacje bardzo często poprzedza duża ilość obowiązków. Oprócz zamówienia hotelu, zakupu biletu samolotowego lub też na innego środka transportu, a także wielogodzinnych zakupów konieczne jest wykupienie ubezpieczenia podróżnego, które zapewni nam ochronę i wsparcie medyczne podczas wyjazdu. Nierzadko zapominamy o polisie i wyjeżdżamy bez zabezpieczenia siebie i bliskich.

Brak czasu i duża ilość obowiązków powoduje, że nie mamy możliwości osobistego spotkania z agentem ubezpieczeniowym. Alternatywą dla tradycyjnej formy wykupienia polisy jest ubezpieczenie podróżne online, które umożliwia zabezpieczenie siebie i naszej rodziny bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, korzystając ze strony internetowej ubezpieczyciela, który ma taką ofertę.

Na ostatnią chwilę

Ubezpieczenie podróżne online jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy już za chwilę wyjeżdżają. W natłoku obowiązków zapomnieli o wykupieniu polisy, a wizyta w oddziale ubezpieczyciela jest już niemożliwa. Wystarczy wejść na stronę internetową, wypełnić formularz, opłacić polisę i gotowe. Otrzymujesz zwrotnego e-maila z potwierdzeniem zakupu. Ubezpieczenie podróżne online nie wymaga podpisu klienta.

Co zyskujesz?

Dzięki ubezpieczeniu podróżnemu możesz bezpiecznie spędzać wakacje w Polsce i za granicą. Z polisy zostają pokryte koszty leczenia, transportu do Polski, akcji poszukiwawczych w górach, leczenia stomatologicznego, kradzieży, ale również te związane z wyrządzeniem szkody innej osobie. Ubezpieczenie podróżne online jest aktywne od dnia następnego po opłaceniu składek. Jeżeli zatem wyjeżdżasz jutro, to należy pamiętać, aby zakupu dokonać dzień wcześniej. Polisę klient otrzymuje na podany adres mailowy. Inaczej jest, kiedy polisę wykupisz, będąc już za granicą. Otóż będzie ona obowiązywała dopiero po 5 dniach od momentu zawarcia umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here