Tani Internet dla studentów

Dla licznego grona studentów okres poprzedzający rozpoczęcie roku akademickiego wiąże się z poszukiwaniem dogodnego lokum. Spora część dostępnych do wynajęcia mieszkań ma już połączenie z Internetem, ale w wielu z nich nadal trzeba zadbać o tę kwestię samodzielnie. Decydując się na jedno z tych ostatnich, warto rozważyć promocyjną ofertę Internetu dla studenta od firmy TOYA.

Chyba nie ma dziś studenta, który byłby w stanie poradzić sobie bez dostępu do Internetu. Jest on przecież potrzebny, by móc swobodnie wyszukiwać i przesyłać informacje, wymieniać się notatkami czy też kontaktować się z wykładowcami. Co oczywiste, pozwala też korzystać z mediów społecznościowych, komunikatorów, serwisów z filmami czy platform edukacyjnych. TOYA – łódzki dostawca Internetu i telewizji – zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa on w życiu młodego człowieka i dlatego oferuje specjalną promocję studencką na Internet. Na czym ona dokładnie polega?

Internet studencki – zniżki na wszystkie pakiety

Internet od łódzkiego operatora charakteryzuje się wysoką stabilnością, a także dużą prędkością przesyłania danych. Poza tym dostępny jest w kilku różnych pakietach, dzięki czemu student może wybrać ofertę dobrze dopasowaną do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Co ważne, w ramach promocji studenckiej każdy z pakietów może wykupić w cenie o ok. 10% niższej od standardowej, mając przy tym do dyspozycji większy pakiet Internetu.

Elastyczna umowa Internetu dla studenta

Ważną zaletą oferty Internetu studenckiego jest możliwość zawarcia umowy na krótki okres. TOYA ma świadomość, że wielu studentów z różnych względów nie chce wiązać się długoterminowym zobowiązaniem i dlatego oferuje umowę na 7, 8 lub 9 miesięcy. To duże udogodnienie, bowiem można zapewnić sobie dostęp do sieci na przykład wyłącznie na czas trwania roku akademickiego. Po zakończeniu sesji egzaminacyjnej i ewentualnej wyprowadzce z mieszkania nie trzeba zajmować się żadnymi formalnościami i ponosić niepotrzebnych kosztów – dostawca Internetu po prostu przestanie świadczyć usługę. Co istotne, w przypadku przedłużenia umowy na kolejny okres również możliwe jest jej zawieszenie na czas wakacji.

Dodatkowe korzyści

W ramach oferty Internetu dla studenta TOYA zapewnia bezprzewodowy, dwuzakresowy dostęp WiFi Plus, który pozwala na wydajną obsługę nawet do 32 urządzeń mobilnych. Takie rozwiązanie sprawdzi się więc również w sytuacji, gdy mieszkanie wynajmuje kilka osób i każda z nich aktywnie korzysta z wielu sprzętów w trybie online. Część studentów z pewnością doceni też fakt, że Abonenci uzyskują dodatkowo kartę zniżkową na wszystkie wydarzenia kulturalne organizowane w łódzkim klubie Wytwórnia.

Operator udostępnia także ofertę telefonii komórkowej studenckiej, która pozwala w atrakcyjnej cenie korzystać z nielimitowanych rozmów stacjonarnych i komórkowych, smsów oraz nawet do 15 GB internetu. Do dyspozycji jest też kilka różnych pakietów telewizji dla studenta, jak również możliwość zamówienia pakietu HBO GO, Eleven oraz FilmBox On Demand – bez konieczności wykupywania abonamentu telewizyjnego. Dostępne programy można oglądać na komputerach, smartfonach czy tabletach.

Kto i do kiedy może skorzystać z promocji studenckiej?

By móc podpisać umowę na Internet studencki nie trzeba być właścicielem mieszkania. Z drugiej strony, może ją zawrzeć również osoba niestudiująca – wystarczy, że w jej lokalu zameldowany jest student. Warto jednak pamiętać, że promocja studencka ma charakter czasowy i jest dostępna jedynie do końca listopada. Na stronie https://toya.net.pl/studencki/ można zapoznać się ze szczegółami oferty i ewentualnie zamówić wybrany pakiet Internetu dla studenta.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here