100 GB dla studentów w Orange Flex – wielka promocja na nowy rok akademicki

Studenckie życie wydaje się ciągłym balansowaniem między stosunkowo niewielkimi zasobami finansowymi a rosnącymi potrzebami. Bez najmniejszych wątpliwości podstawowym wydatkiem jest dostęp do telefonu i szybkiego internetu. Orange Flex to idealne rozwiązanie dla studenta ze względu na swoją elastyczność, duże pakiety mobilnego internetu, brak umów a także atrakcyjną cenę. Teraz jednak warto się nim zainteresować z jeszcze jednego powodu! Każdy student może otrzymać w prezencie aż 100 GB dodatkowego pakietu danych do wykorzystania przez 180 dni! W sam raz do… nauki, rzecz jasna! 😉

Orange Flex – z internetem dla studentów

Na początek kilka informacji o samym Orange Flex. To innowacyjna oferta telekomunikacyjna w formie miesięcznej subskrypcji – do jej aktywowania wystarczy pobrać aplikację Orange Flex na smartfon, wybrać odpowiedni Plan komórkowy i aktywować go. Karta SIM przyjdzie bezpłatnie kurierem lub – jeśli posiadasz telefon z funkcją wirtualnej karty eSIM, możesz zacząć korzystać z niego niemal natychmiast.

Każdy z dostępnych czterech Planów w Orange Flex to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Oprócz tego do wyboru jest też paczka internetu. Tak oferta prezentuje się w szczegółach:

  • 15 GB za 25 zł miesięcznie;
  • 30 GB za 30 zł miesięcznie;
  • 50 GB za 50 zł miesięcznie;
  • 100 GB za 80 zł miesięcznie.

W każdy z Planów włączona jest usługa Social Pass, dzięki której korzystanie z popularnych social mediów i komunikatorów nie zużywa pakietu danych z Twojego planu! Na tym jednak korzystne warunki korzystania z internetu dla studentów w Orange Flex się nie kończą!

100 GB studenckiego interenetu za darmo w Orange Flex – jak je zdobyć?

Obecnie dostępna jest promocja, dzięki której każdy student może włączyć bezpłatny pakiet 100 GB. Na wykorzystanie tej paczki jest aż 180 dni, więc przez ten czas lub do wyczerpania pakietu nie trzeba się przejmować uciekającymi GB!

Jak zdobyć ten studencki internet? Z promocji może skorzystać użytkownik posiadający aktywny Plan w Orange Flex. Nie masz jeszcze numeru we Flex? Nic prostszego! Wystarczy pobrać aplikację, aktywować jeden z Planów komórkowych Orange Flex i zarejestrować się. Pamiętaj, że przed wybraniem metody płatności możesz skorzystać z kodu polecającego od swojego znajomego. Gdy już aktywujesz usługę, bez dodatkowych opłat przystąp do Klubu Flex z liczbymi zniżkami od Orange i Partnerów. Następnie w aplikacji, w zakładce „Odkrywaj” wypełnij krótki formularz ipoczekaj na jego zatwierdzenie. Kiedy pakiet gigabajtów zostanie przyznany, użytkownik zostanie o tym poinformowany. Potem wystarczy tylko zatwierdzić jego otrzymanie i można się cieszyć internetem dla studentów całkowicie za darmo!

Dodatkowy pakiet 100 GB to niezliczona ilość notatek przesłanych mailem, całkiem dużo prezentacji i artykułów naukowych ściągniętych z internetu, a także naprawdę sporo godzin oglądania HBO GO czy Netflixa! Dlatego nie możesz przegapić promocji na internet mobilny dla studentów w Orange Flex!

Szczegóły promocji można znaleźć pod tym linkiem: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here