Studiujesz i prowadzisz własną firmę? Nie zapomnij o programie do fakturowania, który ułatwi Ci życie.

Programy do fakturowania firmy MEGA-TECH Faktura Small Business i Faktura Small Business HANDEL przystosowane są do mikroprzedsiębiorstw jak i dla dużych firm. Programy zawierają wszystkie potrzebne funkcje pozwalające szybko wystawić potrzebne dokumenty. Coroczne aktualizacje wprowadzają nowe zmiany, ulepszają programy, pozwalają klientom być na bieżąco ze zmianami w ustawach i prawie. Jedną z ostatnich większych zmian było wprowadzenie modułu generującego JPK czyli Jednolity Plik Kontrolny. Obowiązek comiesięcznego przekazywania takiego pliku obowiązuje już duże podmioty od 1 lipca 2016 r. oraz małe i średnie firmy od 1 stycznia 2017r. Mikro przedsiębiorców zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2018r.

Dlaczego Faktura Small Business? Przede wszystkim oszczędność czasu!

Dzięki Mega – Tech i programom Faktura Small Business Twoja firma zaoszczędzi wiele godzin, które można przeznaczyć na rozwój firmy, zamiast na mozolne wypisywanie faktur lub dokumentów magazynowych, przeliczanie  VAT-u „na piechotę” i sumowanie wszelkiego rodzaju potrzebnych danych i wartości. Z programem do fakturowania Faktura Small Business przygotowanie faktury zajmuje często mniej niż minutę, jest proste, a wręcz przyjemne. Dodatkowo, nie trzeba marnować czasu na drukowanie faktur, adresowanie kopert i stanie w długich kolejkach na poczcie. Ratuje nas tu możliwość bezpośredniego wysłania dokumentów z programów firmy MEGA-TECH. Za pośrednictwem maila zajmie Ci to kilka sekund. Przekonaj się sam, że fakturowanie jeszcze nigdy nie było tak proste jak z programem Faktura Small Business.

Firma Mega Tech tworzy takiego rodzaju programy od 2008 roku. Przez te lata zaufało jej kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy mogą liczyć na pomoc w razie problemów, a przez swoje uwagi i spostrzeżenia współtworzą program. Grupa klientów szybko powiększa się przez polecenia i rekomendacje obecnych klientów innym firmom i przedsiębiorcom, a to jest najlepszą reklamą.

Najbardziej popularne programy firmy Mega-Tech to: Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel (program magazynowy). Koszt tego pierwszego to 200 zł netto, a drugiego 300 zł netto. To nie są wygórowane ceny za program, który przysłuży się do rozwoju firmy. Zachęcającą opcją jest 1 GB eArchiwum w cenie licencji. Jest to pomysłowe rozwiązanie, które pozwoli na zabezpieczenie danych. W momencie zniszczenia komputera, dysku lub kradzieży laptopa nasze dane spokojnie można przywrócić do programu po zalogowaniu się do eArchiwum.    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here