Chyba każdy lubi zyskiwać dodatkową gotówkę nie robiąc nic specjalnego. Większość moich znajomych ze studiów ma to do siebie, że stypendia ich tak rozleniwiły, że nie myślą o zarabianiu dodatkowych pieniędzy, ponieważ nie widzą sensu w tym aby się wysilać, jednak otrzymanie gotówki za spełnienie kilku prostych warunków, które jednak będą wymagały od nas pewnego rodzaju czujności i skupienia to jednak nie to samo co dostanie pieniędzy za nic. Szczerze Wam powiem, że bardzo lubię korzystać z promocji bankowych, zwłaszcza jak są w stanie mi zapewnić naprawdę spory zysk, a ja przy tym nie muszę w zasadzie włożyć w to żadnej pracy. Tak właśnie mam z promocją Credit Agricole „Jesteśmy Gotowi”. Niektórzy moi znajomi, którym pokazałem tę ofertę twierdzą, że jest dla nich zbyt skomplikowana, a ja osobiście nie widzę w niej nic trudnego. Żeby jednak nie być gołosłownym pokaże Wam jak ona się prezentuje, a Wy sami ocenicie czy jest to oferta trudna w realizacji czy też nie, moje zdanie znacie. 😉

Link do promocji znajdziesz tutaj: http://bit.ly/1zPgHyz

Credit Agricole stawia warunki

Warunki nie należą do najprostszych, ale skomplikowane też nie są, jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty to musisz uwzględnić kilka rzeczy:

Musisz być nowym klientem, albo klientem banku, który posiada Pakiet Depozytowy

Założyć jedno z konto w Credit Agricole:

 • 1 Konto
 • Konto PROSTOoszczędzające
 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Do konta potrzebujesz karty debetowej, więc musisz złożyć wniosek o nią!

Żeby promocja mogła funkcjonować potrzebujesz rachunku oszczędnościowego „Oszczędzam”, dlatego załóż go

Następnie uruchom usługę CAsaver

Wyraź zgody na:
Działania marketingowe
Otrzymywanie informacji handlowej na maila

Podaj swój numer telefonu, albo adres e-mail, dzięki temu bank będzie mógł się z Tobą kontaktować

Potwierdź, że przystąpiłeś do promocji

Musisz zapewnić stały wpływ wynagrodzenia na konto w wysokości 1500 złotych, wypełniając i podpisując przy tym „Zlecenie przekazywania środków”, jeżeli masz emeryturę, rentę, albo umowę o pracę. Jeśli jednak tak nie jest to składasz „Deklarację stałego zasilania konta”, a jest to w głównej mierze przeznaczone dla osób, które posiadają firmę i dochody z innego tytułu.

Zyskaj 1000 złotych, ale jak?

Jak uporasz się już z tymi formalnościami to będziesz mógł przejść do następnego etapu, który umożliwi już Ci zarabianie pieniędzy, a możesz je otrzymać w sposób następujący:

 1. Poprzez wpływ na konto w wysokości co najmniej 1500 złotych, który musi nastąpić miesiąc po tym jak założysz konto. Dzięki temu otrzymasz na starcie 100 złotych zysku.
 2. Kolejne 300 złotych możesz otrzymać za opłacanie rachunków. Za nim jednak to zrobisz to musisz pamiętać, żeby wpierw zdefiniować te wszystkie rachunki. Pamiętaj również, że promocja trwa przez 18 miesięcy, więc na opłacanie rachunków masz trochę czasu.
 3. Do pełnego tysiąca brakuje tutaj jeszcze 600 złotych netto, jednak tutaj też większego problemu nie będzie. Jeżeli chcecie zyskać te pieniądze to wystarczy, że będziecie dokonywać płatności za pomocą karty na kwotę rzędu 200 złotych w jednym miesiącu. Pamiętajcie, że liczy się tutaj data zaksięgowania, więc mogą pojawić się problemy, gdy będziecie chcieli dokonać zakupów np. 31 grudnia.

To by było na tyle jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju warunki. Warto jeszcze pamiętać o tym, że jeżeli zerwiecie umowę w okresie 18 miesięcy od dnia założenia konta to bank będzie mieć prawo nałożyć na Was karę w wysokości premii, które otrzymaliście, czyli najprościej mówiąc będziecie musieli oddać wszystkie pieniądze.

>>> SKORZYSTAJ Z PROMOCJI <<<

Ponadto promocja trwa do końca grudnia, ale mimo wszystko ja bym tak długo nie zwlekał, lepiej zrobić to wcześniej i mieć to z głowy.

12 KOMENTARZE

 1. Wysypało nam przed świętami ofert kont osobistych z premią. Akurat konto Credit Agricole z premią dostępne było już od dosyć dawna, tyle że na miesiąc przed końcem roku bank zdecydował się pociągnąć promocję jeszcze miesiąc. Przyznać trzeba że można ładne pieniążki zarobić, tyle że trzeba trochę to kont potrzymać. Mimo to oferta z której warto skorzystać. Czy ktoś się orientuje czy wpływy można kierować z innego konta które posiadamy?

 2. Oj tak, sporo ostatnio tego typu ofert w sieci. Ale jest to naprawdę fajny bonus i warto czasem poświęcić trochę czasu, żeby zgarnąć taką premię 😀

 3. Czy trudne? Może nie aż tak trudne dla człowieka, który sam się utrzymuje (ma stałą pensję), opłaca sam rachunki, itp. Studenci-wiadomo- bardzo wielu z nich żyje na garnuszku u mamy i od niej dostaje pieniądze (bo jak trudno pogodzić pracę z nauką) a rachunków nie płaci, bo opłaca jedynie stancję, a właściciel już dba o resztę. Także nie tak łatwo, nie tak łatwo.

 4. Tak, ofert jest co nie miara. Ale to wszystko spowodowane jest przez niskie stopy procentowe. Ludzie nie zakładają kont oszczędnościowych ani lokat, bo się nie opłaca więc banki muszą sięgać w inny sposób po kapitał klientów. Niech milion osób założy konto, niech milion osób zostawi na tym koncie po 2 zł, to bank ma już 2 miliony, które może pożyczyć i zarobić na tym dużo więcej, niż zapłaci posiadaczom konta.

  Jak się nie da wprost, trzeba wejść do kieszeni klienta od kuchni. Ważne, że wilk syty i owca cała.

 5. Kiedyś była podobna promocja w BZ WBK. Szkoda, że posiadam już rachunek w CA bo skorzystałem z promocji troszkę wcześniej i zarobiłem może 100-200zł, a tu proszę taka okazja.

 6. Bardzo interesujacy temat, lecz ja juz konto osobiste mam. A co do tej firmy mam źłe i opinie w internecie są złe.

  Bardziej mnie ciekawi fakt ile lat musze utrzymywac konto, bo po tych benefitach np chcialbym zamknac 🙂 taki ze mnie cwaniak!

 7. no moi znajomi też na stypendiach zarabiają naprawdę sporą kasę :p to jest straszne bo właściwie za nic szczególnego, wyłącznie dzięki różnego typu przekrętom udaje im się wyciągać nawet po 2000 zł miesięcznie także też fajny sposób zarobkowania 😀 a co do tej oferty to też wygląda ciekawie, tylko wydaje mi się, że na pewno jakieś haki z czasem wyjdą więc się na razie nie nastawiam 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here