Intensywne korzystanie z programów lojalnościowych jest w stanie pomóc Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy, a do tego będziecie mogli zebrać naprawdę sporą ilość punktów, którą będzie można wymienić na nagrody. Zbieranie punktów w zasadzie odbywa się samoistnie, a Ty nie musisz przy tym nic robić. Sam kiedyś dosyć sceptycznie podchodziłem do tego, ale jak zobaczyłem realny zysk rzędu kilkuset złotych rocznie, licząc przy tym wartość wygranych przeze mnie nagród to szczerz powiedziawszy naprawdę zmieniłem zdanie. Można oszczędzać i się do tego nie wysilając, wystarczy po prostu odrobina chęci, a oszczędności same się znajdą.

Każdy z nas od czasu do czasu musi zawitać do hipermarketu, albo na stacje benzynową, no większość studentów raczej nie jeździ samochodami, ale mimo tego i tak jest wiele punktów sprzedaży, które będą obsługiwać karty Payback. PAYBACK naprawdę daje w tej kwestii naprawdę sporo możliwości, wystarczy że zmobilizujesz się do działania i zobaczysz, że można zyskiwać, jeżeli tylko tego zechcesz.

Dlaczego warto korzystać z programu PAYBACK?

Program lojalnościowy PAYBACK szczerze powiedziawszy nie ma sobie pod tym względem równych. Wystarczy, że posiadasz jedną kartę i jesteś w stanie zbierać punkty, dokonując przy tym zakupów w naprawdę wielu różnych firmach. To są naprawdę znane firmy, z których usług korzysta naprawdę wiele osób chociażby BPP, Empik, Orange, Multikino, Orbis, Allegro, smyk, Home.pl, ale również wiele innych, zdecydowanie mniejszych przedsiębiorstw, z czego głównie to sklepy internetowe, a do tego programu należy ponad 100 takich. Dzięki temu ma się ogromny potencjał, żeby zbierać punkty. Dodatkowo program PAYBACK umożliwia stworzenie jednego konta rodzinnego, a poprzez posługiwanie się powiązanymi kartami jesteście nawet w stanie przelewać punkty na różne konta.

Ponadto bardzo istotną kwestią tego programu jest to, że możecie wymieniać zebrane przez siebie punkty na nagrody oraz usługi, które są oferowane przez wszystkie firmy, które uczestniczą w danym programie i macie tutaj całkowitą elastyczność w tym temacie.

W jaki sposób przeliczać punkty PAYBACK?

Ogólnie to system PAYBACK prezentuje się w taki sposób, że jeden punkt to w zasadzie 1 grosz. Dlatego, jeżeli chcecie zakupić np. nagrodę za 50 złotych to będziecie potrzebować do tego 5 000 punktów.

Ile można uzbierać punktów PAYBACK?

Zbieranie punktów to naprawdę ciekawa rzecz, ale nie można się zbytnio ekscytować, ponieważ świata tym nie zwojujecie. Zbieranie takich punktów to dosyć powolna sprawa. Nie ma jednak się czym przejmować, ponieważ co z tego, że nie trwa to zabójczo szybko jak i tak dzięki temu można sporo zaoszczędzić, w zasadzie nic nie robiąc. Jeżeli jeszcze nie nabyłeś tej karty to przemyśl to, ponieważ jest ona naprawdę warta uwagi. Każda osoba, która nie ma jej jeszcze powinna jak najszybciej się da ją założyć. Każdy zapewne myśli ile można uzbierać miesięcznie punktów. Postanowiłem, że zrobię Wam takie statystyczne wyliczenie i powiem ile udało mi się zebrać punktów w ciągu 3 miesięcy korzystania z tego programu.

  • Sierpień: 10,90 złotych
  • Wrzesień: 21,50 złotych
  • Październik: 17,80 złotych

Łącznie 50,2 złotych

Byłem w stanie zyskać ponad 50 złotych, a jedyne co zrobiłem to pokazałem kartę PAYBACK. Ponadto wydaje mi się, ze każdy z Was byłby w stanie osiągnąć podobne, albo nawet lepsze rezultaty. Szczerze mówiąc osobiście nie przykładałem się zbytnio do tego, ale widzę, że ten program ma bardzo duży potencjał, który warto wykorzystać. Warto również zauważyć, że posiadanie konta PAYBACK umożliwia również zdobywanie punktów bonusowych, dlatego warto śledzić do tam się dzieje na Waszym koncie, a może będziecie mieć szansę zwiększyć swoją ilość punktów. Jeżeli jeszcze nie zbierasz punktów PAYBACK to zacznij, uwierz mi, że nie ma z czym zwlekać.

6 KOMENTARZE

  1. Ja również kiedyś myślałem, że to bezsensowne, ale w końcu się przekonałem i zącząłem zbierać punkty. Tankuje sporo na BP, a tam najłatwiej zdobyć punkty. Fajne jest to, że zbierając te pkt później można w empiku zapłacić za część zakupów punktami. Pozdrawiam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here