Jeśli jesteście stałymi czytelnikami mojego bloga to zapewne wiecie, że chętnie promuję ciekawe rozwiązania finansowe. Za przykład niech posłuży chociażby lokata, która pozwalała zarobić ponad 120 zł w dwa miesiące. Akcja promocyjna skończyła się kilka dni, więc warto zadbać o jej podsumowanie.

Tak się składa, że w tamtym artykule umieściłem specjalne linki partnerskie i jeśli ktoś z Was zarejestrował lokatę z mojego polecenia to ja otrzymywałem wynagrodzenie. W tym przypadku było to aż 85 zł. Prawda jest taka, że niektóre osoby na 85 zł muszą pracować aż 8 godzin, a w przypadku akurat tego programu partnerskiego wystarczyło jedynie zaproponować znajomym lokatę.

Postanowiłem, że wpis z tą lokatą będzie testem, który sprawdzi, czy na blogu da się zarobić pieniądze. Informację o lokacie „puściłem” jedynie na tym blogu – oznacza to tylko tyle, że nie promowałem go w żaden sposób, nie spamowałem odnośnikiem do znajomych w mediach społecznościowych itp.

comperia_podsumowanie_lokaty

We wpisie „RAPORT: Jak zarobiłem 1700 zł na jednym wpisie na blogu?” chwaliłem się, że udało mi się zarobić 1700 zł. Opublikowałem go dokładnie 06.10.2014, a od tamtej pory sporo się zmieniło. Nie ma co ukrywać, że mój blog w dalszym ciągu się rozkręca i liczba czytelników stale się powiększa i….

Jutro mija dokładnie miesiąc od momentu, gdy wrzuciłem na blog wpis o lokacie na 5% z premią 55+5 zł. Przez ten czas udało mi się:

 • polecić 44 lokaty
 • odpowiedzieć na 12 e-maili związanych z samą lokatą
 • zarobić (potencjalnie) 3740 zł

Jest to świetny wynik, tym bardziej, że nie mam aż tak popularnego bloga. Bardzo się cieszę, że www.student-zarabia.pl daje mi pomoc finansową – bez Was nie byłoby tych liczb. Zarobek jest potencjalny, ponieważ jakaś część lokat nie została jeszcze potwierdzona ze strony banku (Status „Trwa weryfikacja”). Obstawiam jednak, że skuteczność całej kampanii wyniesie jakieś 70%, czyli w najgorszym przypadku zarobię 2550 zł.

Są to bardzo fajne pieniądze, które tak na prawdę zarobiłem bez wychodzenia z domu. Bardzo miłe jest to, że doceniacie moją pracę i wkład w ten blog. Jeśli będą się pojawiały inne akcje promocyjne, które rzeczywiście dadzą Wam zarobić to z całą pewnością pojawi się tutaj informacja na ten temat.

Jeśli także działasz w PP Comperia, daj znać, jakie miesięczne zyski osiągasz?

10 KOMENTARZE

 1. Gratuluję świetnego wyniku. Biorąc pod uwagę jaki zasięg ma kilka najbardziej znanych blogów finansowych można tylko przypuszczać ile zarabiają na takich wpisach.
  🙂 Powodzenia w prowadzeniu bloga.

 2. Gratuluję. Warto dodać że większość sieci afiliacyjnych wymaga samodzielnego odprowadzenia zaliczki na podatek dochodowy – 18% (po wypłacie środków).
  Co do pytania – Agnieszki, średnia skuteczność takich kampanii z mojego doświadczenia na różnych stronach to ok. 1%. Więc dla 44 lokat musi to być ok. 4400 czytelników. Choć na blogach tematycznych, z odpowiednią grupą docelową i zaangażowaniem, skuteczność może być wyższa.

 3. No, wielkie gratulacje!

  Zapamiętaj to bardzo dokładnie, bo w przyszłości ktoś poprosi Cię o wywiad i padnie pytanie „Czy pamiętasz kiedy zarobiłeś swoje pierwsze pieniądze na blogu?”. 😉

  Tymczasem, powodzenia!

 4. O proszę bardzo dobry wynik i gratuluję 🙂 hmm całkiem okrągła sumka wpadła i to z jednego wpisu o lokacie 🙂 Oby tak dalej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here