Gdy przed napisaniem tego artykułu rozmawiałem ze znajomymi na temat lokat, większość z nich odpowiadała, że nie posiada sporego kapitału, aby dorzucić parę grosza na lokaty bankowe. W sieci jest głośno obecnie o pewnej lokacie, która daje możliwość zarobienia podwójnie! Mówi się, że studenci są „biedni”, ale jeśli ktoś z Was ma wolne tysiąc złotych to może się wzbogacić o kilka procent w zaledwie 3 miesiące.

Lokata Happy na 5 % z gwarantowaną premią 50 zł

Akcję organizuje Idea Bank, który stara się pozyskać nowych klientów do swojego banku. Stąd też warto już na samym początku wiedzieć, że lokata happy jest kierowana tylko i wyłącznie do nowych klientów. Jeśli już posiadasz konto lub lokatę w Idea Banku to nie skorzystasz z oferty.

Lokatę założysz tutaj. A jeśli chcecie wiedzieć, co sądzą o tej lokacie inni blogerzy, zerknijcie chociażby na blog Michała Polaczko (pisał mi w e-mailu, że opublikuje artykuł dziś wieczorem albo jutro rano) lub Mateusza z bloga ZaradnyFinansowo.pl.

Tak się składa, że posiadam swój osobisty fundusz bezpieczeństwa, który możliwy jest do osiągnięcia dzięki projektom oszczędnościowym, które realizuję oraz udzielanym korepetycjom z matematyki. W tej chwili jest on na tyle wysoki, aby wrzucić te środki na lokatę na okres trzech miesięcy.

Z tego co wyczytałem, to:

 • lokata happy trwa 3 miesiące
 • można zarobić (już po opodatkowaniu) od ~60 do ~151 zł
 • kwota wejściowa wynosi 1000 zł
 • kwota maksymalna wynosi 10000 zł
 • oferta nie jest kierowana tylko i wyłącznie dla studentów
 • lokatę można założyć do piątego października
 • premia zostanie wypłacona do 5 grudnia
 • jedna lokata na jednego klienta
 • nie musisz zakładać konta w Idea Banku

Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do przeczytania regulaminu (link). Lokatę Happy na 5% założysz korzystając z tego odnośnika:

Załóż lokatę na 5% w IDEA BANK i zyskaj premię w wysokości 50 zł!

Wychodzi na to, że ja musiałbym pracować 2-3 godziny, aby uzyskać 60 złotych zysku. Niby nic, ale ten czas można spożytkować zupełnie inaczej niż w pracy. Jeśli masz trochę pieniędzy odłożonych to załóż sobie lokatę, zawsze to dodatkowe 60-150 zł na piwo ze znajomymi studentami 🙂

PS. Założę się, że wielu studentów założy tę lokatę na 1000 zł, bo kwota 10000 zł nie jest osiągalna dla każdego w naszym wieku (20-25).

PS2. Zarabianie na studiach nie musi być trudne, wystarczy śledzić mój blog 😉

7 KOMENTARZE

 1. Dobry artykuł ale jeżeli chodzi o wkładanie pieniędzy na lokaty to mija się to trochę z celem gdyż jest parę firm (w tym polskich), które oferują nawet 7% w skali miesiąca. Jedną z nich jest Disign o którym piszę na swoim blogu.

  Poza tym jak wiecie banki to nie instytucje charytatywne i w każdej chwili mogą upaść zwijając się z naszymi oszczędnościami. Za przykład niech służy bułgarski bank, który w wakacje zamroził na miesiąc wszystkie konta swoich klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here